Banán & Meloun

Jednorázový vaporizér s příchutí banán a meloun s extraktem Mucuen Pruriens. Tento vaporizér je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Příchutě banán a meloun jsou 100% přírodní a poskytují příjemný zážitek z vapingu. Vaporizér je snadno použitelný a skladný, takže ho můžete vzít s sebou kamkoli. Jestli hledáte kvalitní vaporizér s unikátní kombinací příchutě banán a meloun, pak je tento produkt pro Vás tou správnou volbou..

Počet potahů: 4500

Guarana, Mucuna pruriens

Rostlinné výtažky: 100%

Bez nikotinu, dehtu

Navrženo: Los Angeles, USA

UPOZORNĚNÍ DOBÍJENÍ: Baterie je dobíjecí přes usb-c, pokud se baterie vybije, nabíjejte ji přes USB port na počítači, nebo notebooku. Nenabíjejte nabíječkou na mobilní telefon!

Složení: Rostlinný glycerin, propylenglykol, přírodní příchutě, extrakt z vodního melounu, extrakt z banánu, extrakt z mucuna prurien, extrakt z guarany.

PRODEJ POUZE OD 18+

Značka: HYLA
630 Kč –36 % 399 Kč
Kategorie: 4500 potáhnutí
Hmotnost: 0.05 kg
BANANA MELON
Novinka
630 Kč –36 %

Chcete se vyhnout škodlivým účinkům tradičního nikotinového vapingu? Hledáte alternativu, která respektuje vaše zdraví a dobrý pocit? HYLA vaporizéry jsou řešení pro vás! Naši zakladatelé cestovali po celém světě a po letech testování a holistického přístupu vytvořili produkty HYLA KLASIK a HYLA DOPA. Tyto produkty jsou kombinací vzácných výtažků z rostlin Mucuna Pruriens a Guarany s nejkvalitnějšími přírodními příchutěmi. Vytvořili jsme botanickou směs, která se nepodobá žádné jiné na trhu. Příchutě jsou 100% rostlinné, nemají žádný nikotin ani deht. Navíc naše kvalitní zařízení vám pomůže ochránit se nebo se zbavit staré závislosti. S naší vyjímečnou chutí a jednoduchostí jsme upoutali miliony lidí po celém světě.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto