Jahoda & Levandule

Unikátní složení tohoto vaporizéru vám nabízí jedinečnou chuť a vůni jahody a levandule. Společně v kombinaci s extraktem z Guarany je to dokonalá souhra. Vaporizér je vyroben z kvalitních, přírodních surovin a poskytuje pohodlný vaping. Navíc je jednorázový a snadno se s ním manipuluje, takže si ho můžete vzít kamkoliv s sebou. Vaporizér je bez nikotinu, dehtu a obsahuje 800 potahů.

Veganské, bezlepkové složení.

Bez nikotinu a dehtu

Počet potahů: 800 (záleží na síle potahu)

Guarana: 10%

Rostlinné výtažky: 100%

Navrženo: Los Angeles, USA

Složení: Rostlinný glycerin, propylenglykol, přírodní příchutě, extrakt z jahody, extrakt z levandule, extrakt z guarany.

PRODEJ POUZE OD 18+

Značka: HYLA
330 Kč –39 % 199 Kč
Kategorie: 800 potáhnutí
Hmotnost: 0.05 kg
STRAWBERRY + LAVENDER
330 Kč –39 %

Chcete se vyhnout škodlivým účinkům tradičního nikotinového vapingu? Hledáte alternativu, která respektuje vaše zdraví a dobrý pocit? HYLA vaporizéry jsou řešení pro vás! Naši zakladatelé cestovali po celém světě a po letech testování a holistického přístupu vytvořili produkty HYLA KLASIK a HYLA DOPA. Tyto produkty jsou kombinací vzácných výtažků z rostlin Mucuna Pruriens a Guarany s nejkvalitnějšími přírodními příchutěmi. Vytvořili jsme botanickou směs, která se nepodobá žádné jiné na trhu. Příchutě jsou 100% rostlinné, nemají žádný nikotin ani deht. Navíc naše kvalitní zařízení vám pomůže ochránit se nebo se zbavit staré závislosti. S naší vyjímečnou chutí a jednoduchostí jsme upoutali miliony lidí po celém světě.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto